Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio

  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio Appartement Nice ligt binnen 2 km afstand van Saint Roch SNCF treinstation en op 5-minuten wandelafstand van het Museum voor Menselijke Paleontologie Terra Amata.

Het appartement biedt gasten een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in de accommodatie.

Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio Appartement is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een waterkoker en glaswerk.

Het appartement is ongeveer 1 km afstand van de Colline du Château en vrij dicht bij de Église Notre-Dame du Port. Dit appartement ligt binnen 17 minuten wandelen van de Kathedraal van Nice. U kunt ook het MAMAC (Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain) bereiken, dat binnen het bereik van Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio Appartement ligt. De Barla / Riquier bushalte bevindt zich binnen 650 meter van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio Nice
Magnifique 2P Avec Vue Sur Le Port De Nice
Mobiele prijsaanbieding

Magnifique 2P Avec Vue Sur Le Port De Nice

9.5
Voortreffelijk 53 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 428 USD 385
per nacht
Nestor&Jeeves - Reve Bleu - View Port - Balcony
Mobiele prijsaanbieding

Nestor&Jeeves - Reve Bleu - View Port - Balcony

17 m van de accommodatie
USD 397 USD 357
per nacht
06A4 - Situation Exceptionnelle Au Port De Nice
Mobiele prijsaanbieding

06A4 - Situation Exceptionnelle Au Port De Nice

8.5
Fantastisch 21 beoordelingen
288 m van de accommodatie
USD 447 USD 402
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    11 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer06088030544HT
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio te vinden?
      Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio is in de Vieux Port wijk gesitueerd, op 17-minuten loopafstand tot de Colline du Château.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio?
      Populaire plekken in de buurt van Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio zijn onder andere het MAMAC (Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain), de Colline du Château, de Kathedraal van Nice.
    • Hoeveel kost het om bij Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio te verblijven?
      De huurprijs van Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio is €75.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Les Amoureux en La Tartane restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    11 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Vue Sur Le Port Lympia Charmant Studio Nice

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten